Bieg narciarski "Tropem Wilka"
Dodano: 12 grudnia 2013
Nadleśnictwo Cisna wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Wetliny i Okolic oraz Bieszczadzką Grupą GOPR zapraszają wszystkich chętnych do udziału w biegu narciarskim "Tropem Wilka". Bieg odbędzie się na terenie leśnictwa Stare Sioło w dniu 1 lutego 2014 roku. Honorowy patronat nad biegiem objął Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie.

Celem biegu jest popularyzacja narciarstwa turystycznego w Gminie Cisna, promocja aktywnych form turystyki i wypoczynku w Bieszczadach oraz integracja środowiska leśników pracujących w RDLP w Krośnie.

Bieg odbędzie się na dwóch dystansach:
- 3 km - bieg juniorów
- 10 km - bieg leśników oraz bieg otwarty dla kobiet i mężczyzn (open)

Zgłoszenia Zawodników przyjmowane będą do dnia 15 stycznia 2014 r. do godz. 15:00. W celu zgłoszenia należy przesłać prawidłowo wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres mailowy: mateusz.swierczynski@krosno.lasy.gov.pl, faksem na nr 13 468 64 35 lub osobiście w sekretariacie Nadleśnictwa Cisna: Cisna 87a, 38-607 Cisna. Warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest również uiszczenie opłaty startowej w wysokości 35 zł (osoby dorosłe) lub 20 zł (młodzież do 18 roku życia).

Szczegółowe informacje na temat biegu, miejsce startu, numer konta do wpłaty opłaty startowej i inne znajdują się w Regulaminie.

REGULAMIN BIEGU (pdf)
KARTA ZGŁOSZENIOWA (pdf)
KARTA ZGŁOSZENIOWA (docx)